en
ua

Місія Фонду

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВІДРОДЖЕННЯ ГРОМАД». (Фонд) є всеукраїнською недержавною добровільною благодійною організацією, утвореною у формі благодійного фонду. В 2022 році його заснували В’язовченко Тарас та Галахін Сергій.

Фонд - це команда професіоналів, яка об’єднана спільними цінностями і працює за покликом серця. Ми не намагаємось створити собі яскраву рекламу, а працюємо виключно на результат.

Благодійний Фонд працює поза політикою та активно залучає партнерів і благодійників з усього світу для підтримки програм та цілей Фонду. Ми діємо на благо українського народу, громад та України.

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України 24 лютого 2022 року, наша МЕТА - якомога швидше сприяти відновленню та реконструкції руйнувань інфраструктури та житлового фонду України.

Фонд працює на деокупованих територіях Київської області з можливістю подальшого використання досвіду та розширення діяльності на територію усієї України

ЦІННОСТІ ФОНДУ: чесність, прозорість, відповідальність, відкритість, професійність

НАШІ ЦІЛІ

  • відновлення пошкоджених у зв’язку з військовою агресією росії проти України житлових та нежитлових споруд на території України, їх ремонт, інші будівельно-монтажні роботи
  • співробітництво та кооперація з іноземними організаціями та фінансовими установами з метою залучення коштів для відновлення пошкоджень житлової та нежилої інфраструктури
  • надання допомоги біженцям, внутрішньо переміщеним особам з зони бойових дій на території України, окупованих територій та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, постачання на територію України та в зони ведення бойових дій гуманітарної допомоги (товарна, медична, надання послуг)
  • допомога дітям-сиротам, дітям з інвалідністю, важкохворим дітям
  • допомога людям похилого віку
  • допомога притулкам для тварин та захист тварин
  • сприяння здійсненню державних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, спрямованих на поліпшення соціально-економічного становища в Україні та ін.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО:

Залучаємо висококваліфікованих фахівців для оцінки завданої шкоди, проводимо попередню роботу щодо визначення розміру та форми допомоги (літні люди, дитячі будинки, притулки для тварин)
Свої навички, досвід та знання ми направляємо на досягнення наших цілей. Ми шукаємо та залучаємо благодійників та донорів для виконання програм Фонду.
Стежимо за тим, щоб усі кошти були витрачені за призначенням, формуємо чітку звітність про витрачені кошти та опубліковуємо її на сайті